Dionýza Štúra 759/35
(na svetelnej križovatke)
Sereď 926 01
031 / 789 3062
031 / 789 1971
0908 / 538 712
AB SEREĎ

Prečo práve naša firma?

Poviete si, že výmenu alebo opravu skla zvládne každý, že nie je potrebné aby ste kvôli tomu navštívili odborný servis? Potom si prečítajte týchto pár riadkov.

Všetky osobné autá a väčšina nákladných áut vyrábaných v dnešnej dobe má všetky pevné sklá (čelné, bočné, zadné) vlepené v karosérii. Má to viac dôvodov, ale spomenieme len tie najpodstatnejšie. Tým, že sa sklo nalepí do karosérie, sa podstatným spôsobom spevní celá karoséria. Karoséria je spevnená, ale tiež dokonale ochránená voči opotrebeniu – korózii. Ďalší podstatný dôvod je, že správne nalepené sklo nikdy nebude zatekať a nikdy sa neodlepí. Bezpečnosť a komfort je tak zabezpečený na celú životnosť auta. A čo keď potrebujete sklo na aute vymeniť? Výmena lepeného skla je bežná vec, a ak sa výmena skla prevedie správne resp. v odbornom servise, budú pôvodné vlastnosti karosérie aj skla zachované.

Ale čo ak výmenu skla nevykoná špecializovaný servis resp. sa nedodrží správny technologický postup?

Neodborná výmena autoskla Neodborná výmena autoskla
Neodborným zásahom do Vášho auta môžu vzniknúť škody, ktorým by sa dalo predísť, resp. by sa vôbec nemuseli stať, keby sa pri výmene skla poctivo dodržal celý technologický postup vo všetkých jeho krokoch. Ako môžete vidieť na týchto záberoch, poškodenie karosérie je v tomto prípade naozaj veľkého rozsahu a náprava tohto problému bude majiteľa auta stáť nemalé finančné prostriedky. Pár ušetrených eur za lacného mechanika sa tentokrát majiteľovi nevyplatilo.

Len na porovnanie Vám ukážeme fotku auta ktoré má identický rok výroby a okno bolo na tomto aute vymieňané viackrát ale vždy u nás.

Odborná výmena autoskla
Ako môžete vidieť sami, karoséria auta nie je skorodovaná ani nijako inak poškodená. Je normálne opotrebovaná s ohľadom na vek auta ( r.v. 1996). A to je ten hlavný dôvod prečo by ste mali navštíviť našu firmu keď potrebujete opraviť alebo vymeniť sklo na Vašom aute. Väčšina našich zamestnancov pracuje v našej firme od jej vzniku a tak majú viac ako 20- ročné skúsenosti s lepením skiel, Vaše auto je tak v najlepších rukách! Aj preto poskytujeme na lepené a opravované sklá doživotnú záruku.

Našou prioritou je zabezpečiť našim zákazníkom vždy len prvotriedny tovar a kvalitné služby. Predávame a montujeme sklá renomovaných výrobcov ako napr. Pilkington, Sekurit, Splintex, Guardian, ktorí dodávajú sklá aj do prvovýroby, čo je jasná známka ich vysokej kvality. Ak však máte záujem o lacnejšie neznačkové sklo, vieme Vám pomôcť aj s tým. Pri práci resp. lepení skiel používame lepidlá zn. Sika , Dinol v rôznych stupňoch rýchlosti schnutia a tak vieme vychádzať v ústrety aj tým zákazníkom, ktorí sa veľmi ponáhľajú. Čas odjazdu auta je u nás možný už od 1,5 hodiny od prijatia vozidla.

Ďalšou výhodou našej firmy je, že sme partnerom všetkých poisťovní pôsobiacich na našom trhu. A tak ak riešite výmenu skla ako poistnú udalosť cez poisťovňu, obráťte sa z dôverou na nás a výmena skla Vás nemusí nič stáť.

Naša spoločnosť bola založená v roku 1992, odvtedy sa zaoberáme veľkoobchodným a maloobchodným predajom skiel, opravou a montážou všetkých druhov automobilových skiel na osobné, nákladné automobily, stroje a aj na autobusy. Od svojho vzniku sa firma Autosklo HD Sereď venuje výlučne práci s autosklami, preto sa u nás stretnete s profesionálnym a serióznym prístupom zamestnancov, ktorí majú viac ako 20- ročné skúsenosti. Môžete si byť istí, že sa Vaše auto dostalo do tých najlepších rúk a aj preto si dovolíme poskytovať na väčšinu našich služieb doživotnú záruku. Počas nášho pôsobenia na trhu sme sa stali partnermi rôznych väčších a menších spoločností, ktoré vďaka nám vyriešia svoje problémy z autosklami rýchlo a lacno. Avšak hlavným merítkom kvality našich služieb je pre nás to, že sa naša spoločnosť stala zmluvným partnerom všetkých poisťovní pôsobiacich na slovenskom trhu. Staňte sa aj Vy našim spokojným zákazníkom.